SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. I. J. PADEREWSKIEGO W KATOWICACH
aktualności o spółdzielni eBOK remonty przetargi statut przepisy gazetka B.O.N. sala konf. rezonans formularze

::AKTUALNOŚCI 100 Lat Nivea - 100 Placy Zabaw - Prosimy o g³os

Firma Nivea z okazji jubileuszu 100-lecia marki wybuduje 100 placów zabaw na terenie kraju. O tym gdzie zostaną one zrobione zadecyduje ilość głosów zebranych w internetowym głosowaniu, na daną lokalizację. Wygrywają Ci, którzy zbiorą najwięcej głosów. 

Swoje propozycje zgłosiła również Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego w Katowicach. Wybrano do konkursu trzy lokalizacje:


·         ul. Graniczna 61

·         ul. Sowińskiego 9

·         ul. Sowińskiego 43-45


Jest więc szansa, że uda nam się zdobyć nowe place zabaw za pieniądze sponsora. Ale warunek jest jeden - trzeba wygrać z innymi. Więc jeśli chcecie Państwo by powstały nowe miejsca do zabawy głosujcie !!!

Nivea wybuduje dwa wzorcowe place w Gliwicach oraz Poznaniu, a pozostałe 98 w miejscowościach, które zwyciężą w konkursie.


W głosowaniu może wziąć udział każdy, wystarczy ZAREJESTROWAĆ SIĘ na stronie nivea. Po zalogowaniu użytkownicy uzyskają możliwość codziennego oddania głosu na jedną, wybraną przez siebie lokalizację w specjalnie do tego utworzonym serwisie.


A zatem głosujmy na propozycje Spółdzielni Mieszkaniowej im. I. J. Paderewskiego w Katowicach, które zlokalizowane są przy ul. Granicznej 61, ul. Sowińskiego 9 oraz ul. Sowińskiego 43-45.


Konkurs trwa od 6 czerwca do 31 października 2011 roku. Podzielono go na cztery etapy, pierwszy trwa do 31 lipca. W każdym etapie wyłonionych zostanie 25 zwycięzców.


Każdy może oddać tylko JEDEN głos DZIENNIE na wybraną lokalizację. Głosujmy więc każdego dnia !


KAŻDY ODDANY GŁOS PRZYBLIŻA NAS DO NOWEGO PLACU ZABAW! - KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ


Ważny jest każdy głos - liczymy na Państwa zaangażowanie i wsparcie.
« wstecz

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego, 40-282 Katowice, ul. Paderewskiego 65
tel. 256.31.80, tel./fax 255.18.39, email: poczta@smpaderewski.pl
Odwiedziło nas: 6371 internautów. Dziękujemy.
Design © 2004-2005 Bigg