SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. I. J. PADEREWSKIEGO W KATOWICACH
aktualności o spółdzielni eBOK remonty przetargi statut przepisy gazetka B.O.N. sala konf. rezonans formularze

::AKTUALNOŚCI

"Pamiętajmy o odczytach wodomierzy"

 

 

W związku ze zbliżającym się terminem odczytów wskazań wodomierzy, który odbędzie się w dniu 30.06.2015r. zwracamy się z prośbą o udostępnienie lokali mieszkalnych, w których nie zostały jeszcze zamontowane wodomierze z nakładka radiową.

Mieszkania, w których zainstalowano już nowe wodomierze są odczytywane zdalnie, dlatego też nie ma potrzeby przekazywania informacji o ich stanach.

Przypominamy, że w przypadku braku możliwości udostępnienia w ustalonym dniu lokalu do odczytu, Spółdzielnia umożliwia telefoniczne, osobiste lub e-mailowe przekazywanie stanów wskazań wodomierzy.

Brak przekazanej informacji o stanie wodomierzy w wyznaczonym terminie do Spółdzielni zgodnie z obowiązującym „Regulaminem rozliczania kosztów dostawy wody i odprowadzania ścieków…” będzie skutkować obciążeniem opłatą ryczałtową w wysokości
10 m3 wody na 1 osobę miesięcznie naliczaną od początku nowego okresu rozliczeniowego do czasu protokolarnego dopuszczenia wodomierzy do eksploatacji przez odpowiednie służby spółdzielni.

W związku z powyższym pokładamy nadzieję, że do dnia 30 czerwca 2015r. wszystkie stany wodomierzy, które nie są odczytywane zdalnie zostaną przekazane przez Państwa do spółdzielni w jeden z zaproponowanych  przez nas sposobów.« wstecz

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego, 40-282 Katowice, ul. Paderewskiego 65
tel. 256.31.80, tel./fax 255.18.39, email: poczta@smpaderewski.pl
Odwiedziło nas: 29276 internautów. Dziękujemy.
Design © 2004-2005 Bigg