SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. I. J. PADEREWSKIEGO W KATOWICACH
aktualności o spółdzielni eBOK remonty przetargi statut przepisy gazetka B.O.N. sala konf. rezonans formularze

::GAZETKA|2003.07

:: cennik ogłoszeń

Podziękowania dla Rady Nadzorczej i Zebrania Przedstawicieli ubiegłej kadencji

Zarząd Spółdzielni pragnie złożyć najserdeczniejsze podziękowania członkom ustępującej Rady Nadzorczej i Przedstawicielom na Zebranie Przedstawicieli za całokształt pracy włożony w wykonywanie funkcji w tych organach.

Wszyscy wiemy, że praca w organach samorządowych Spółdzielni nie zawsze jest doceniana i że czasami bywa tak, iż mimo włożonego wysiłku nie mamy ani poczucia osobistej satysfakcji, ani takich efektów, na jakie liczyliśmy. Tym bardziej więc, każdy kto podjął trud pracy na rzecz Spółdzielni, pracy odpowiedzialnej, wymagającej poświęcenia niemałej ilości czasu, a będącej prawie całkowicie pracą społeczną, winien zasługiwać na nasze uznanie.

Dziękujemy Przedstawicielom i Radzie Nadzorczej za całe trzy lata owocnej współpracy. Pamiętajmy, że zakończona kadencja była okresem wytężonej, a zarazem trudnej pracy. Wiązała się ona z dynamicznymi przemianami zachodzącymi w otoczeniu gospodarczym i prawnym, stwarzającymi szereg niebezpieczeństw dla spółdzielczości, zwłaszcza mieszkaniowej. Wspólnie udało nam się, mimo tych niedogodności, utrzymać dobrą kondycję finansową Spółdzielni i jednocześnie sukcesywnie poprawiać stan techniczny i estetyczny zasobów.

Życząc wielu sukcesów i pomyślności w życiu zawodowym i osobistym liczymy na dalszą współpracę przy rozwiązywaniu trudnych spółdzielczych problemów.


« wstecz

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego, 40-282 Katowice, ul. Paderewskiego 65
tel. 256.31.80, tel./fax 255.18.39, email: poczta@smpaderewski.pl
Odwiedziło nas: 1363 internautów. Dziękujemy.
Design © 2004-2005 Bigg