SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. I. J. PADEREWSKIEGO W KATOWICACH
aktualności o spółdzielni eBOK remonty przetargi statut przepisy gazetka B.O.N. sala konf. rezonans formularze

::GAZETKA|2003.12

:: cennik ogłoszeń

Komunikaty

ODCZYTY WODOMIERZY

Spółdzielnia zawiadamia, że zgodnie z Regulaminem rozliczania kosztów dostawy wody zimnej i odprowadzania ścieków pkt. 5 poz. II od dnia 22.12.2003r. odczytywane będą wskazania wodomierzy w mieszkaniach i lokalach użytkowych.

Prosimy o zapoznanie się z terminem odczytu w danej klatce schodowej, który zostanie umieszczony w tablicy ogłoszeń i o udostępnienie lokalu, a w razie nieobecności prosimy o dokonanie dokładnego odczytu i pozostawienie go u sąsiada lub telefoniczne zgłoszenie do Spółdzielni, tel. 256.39.21 wewnętrzny 116 lub 117.


STRONA INTERNETOWA

Pod adresem http://www.sm-paderewski.katowice.pl działa serwis internetowy naszej Spółdzielni. Znaleźć w nim można najświeższe informacje z życia naszej społeczności, zestaw podstawowych, przydatnych informacji na temat Spółdzielni oraz tematów z nią związanych (na przykład obowiązujące przepisy prawne, Statut czy regulaminy poszczególnych organów). Publikowane w nim będą również bieżące ogłoszenia dotyczące trwających i zakończonych przetargów, oferty naszego Biura Obrotu Nieruchomościami, a także kolejne numery Biuletynu Informacyjnego (włącznie z numerami archiwalnymi). Serdecznie Państwa zapraszamy w odwiedziny!

Jeśliby mieli Państwo jakiekolwiek sugestie, jakie jeszcze materiały powinny znaleźć się w naszym serwisie, prosimy o napisanie do nas na adres poczta@sm-paderewski.katowice.pl - każda propozycja zostanie wnikliwie rozważona.


« wstecz

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego, 40-282 Katowice, ul. Paderewskiego 65
tel. 256.31.80, tel./fax 255.18.39, email: poczta@smpaderewski.pl
Odwiedziło nas: 11460 internautów. Dziękujemy.
Design © 2004-2005 Bigg