SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. I. J. PADEREWSKIEGO W KATOWICACH
aktualności o spółdzielni eBOK remonty przetargi statut przepisy gazetka B.O.N. sala konf. rezonans formularze

::GAZETKA|2003.12

:: cennik ogłoszeń

Informacje z Klubu Osiedlowego "Rezonans"

Z przyjemnością informujemy, że w Klubie "Rezonans" powstał zespół wokalno-taneczny dla dzieci. Zajęcia odbywają się w poniedziałki o godzinie 16:00. Udział w zajęciach mogą brać dzieci już od lat czterech. Zapraszamy!

* * *

W dniach 25-27 listopada br. Klub "Rezonans" przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 12 zorganizował Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Nagrody dla zwycięzców ufundował TKKF "Spartakus".

* * *

Klub Seniora obchodził w listopadzie br. swoje Dni Seniora. Z tej okazji Seniorzy zostali zaproszeni do kina "Imax". Film o podwodnym świecie bardzo spodobał się naszym Seniorom. Z kolei 28 listopada o godzinie 16:00 do Klubu Seniora przybyła wróżka i odbył się Wieczór Andrzejkowy z laniem wosku oraz słodkim poczęstunkiem.

* * *

Dnia 5 grudnia br. Klub zorganizował imprezę "Przyjedź do nas Św. Mikołaju" przeznaczoną dla dzieci z rodzin ubogich. W imprezie udział wzięło ponad 150 dzieci. Oprócz wspaniałej zabawy, Św. Mikołaj obdarował dzieci paczkami ze słodyczami i owocami. Wszystkim sponsorom, którzy wsparli ww. imprezę w postaci środków finansowych oraz przekazanych darów rzeczowych składamy serdeczne podziękowania.

* * *

Zapraszamy - już tradycyjnie - na Wieczór Wigilijny organizowany z myślą o seniorach i osobach samotnych. 22 grudnia br. o godzinie 16:00 spotkamy się przy wspólnym stole i spożyjemy tradycyjną kolację wigilijną. Wieczór uświetnią swoimi występami dzieci z działającego od niedawna w Klubie zespołu wokalno-tanecznego "Rezonansik" oraz zespołu organowego szkoły muzycznej "Casio". Odpłatność za udział w kolacji wynosi 10 zł. Więcej informacji uzyskać można pod numerem 256.40.20.

* * *

W Klubie "Rezonans" został uruchomiony Punkt Informacyjny, mający na celu zbieranie informacji o mieszkańcach samotnych i potrzebujących pomocy przy załatwianiu np. drobnych sprawunków czy drobnych spraw urzędowych. Takiej formy pomocy udzielać im będą harcerze z Klubu Harcerskiego "Komandos". Wszystkie przypadki osób potrzebujących pomocy zgłaszać można telefonicznie lub osobiście w Klubie "Rezonans" w Katowicach przy ul. Sowińskiego 5A, tel. 256.40.20.


« wstecz

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego, 40-282 Katowice, ul. Paderewskiego 65
tel. 256.31.80, tel./fax 255.18.39, email: poczta@smpaderewski.pl
Odwiedziło nas: 11558 internautów. Dziękujemy.
Design © 2004-2005 Bigg