SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. I. J. PADEREWSKIEGO W KATOWICACH
aktualności o spółdzielni eBOK remonty przetargi statut przepisy gazetka B.O.N. sala konf. rezonans formularze

::GAZETKA|2004.06

:: cennik ogłoszeń

Internetowe nieporozumienie

Około 11 czerwca na terenie całego osiedla, we wszystkich dostępnych miejscach, tj. na słupach, ścianach, drzwiach, tablicach ogłoszeniowych pojawiła się reklama Stowarzyszenia "Paderewa-Net" proponująca dostawę internetu.

Szczególnie intensywna akcja ulotkowa była prowadzona w rejonie budynków przy ul. Sowińskiego 1-3-7-9-11-17-19-21. Treści przekazane przez Stowarzyszenie są nie do końca prawdziwe i w związku z tym pragnąc wszystkich zainteresowanych uspokoić niniejszym wyjaśniamy:

  1. Prawdą jest, że umowa o udostępnienie budynków przy ul. Sowińskiego 1-3-7-9-11-17-19-21 firmie TD-Media została przez Spółdzielnię rozwiązana w związku z nie regulowaniem przez nią należności wobec Spółdzielni.
  2. Prawdą jest, że sieć w w/w budynkach w dalszym ciągu funkcjonuje. Spółdzielnia, nie mając wiedzy na temat wielkości sieci ani ilości abonentów, w celu właściwej oceny sytuacji przeprowadza aktualnie między mieszkańcami - użytkownikami sieci wybudowanej przez TD-Media - ankietę. Z ankiety tej dowiemy się, czy sieć funkcjonuje, jak funkcjonuje, czy odbiorcy są zadowoleni ze świadczonej usługi, czy firma wywiązuje się z zawartych umów, czy być może sieć została porzucona i w związku z tym należy podjąć działania zmierzające do zmiany operatora.
  3. Nieprawdą jest, że Spółdzielnia zbiera oferty firm internetowych w celu powierzenia im budowy sieci w w/w budynkach.
  4. Nieprawdą jest również, że Spółdzielnia miała dokonać wyboru takiego operatora w dniu 16 czerwca br.
  5. Spółdzielnia NIKOMU nie wydawała zgody na budowę nowej sieci w w/w budynkach ani na prowadzenie akcji naboru odbiorców. Wszelkie propozycje budowy takiej sieci przedstawiane mieszkańcom są nielegalne. Podjęcie takiej budowy też będzie nielegalne.

Spółdzielnia podejmie działania formalne z chwilą uzyskania wiedzy o stanie sieci internetowej w tych budynkach, tj. po analizie spływających ankiet. Wszyscy zainteresowani zostaną o tym powiadomieni. Działania operatorów są samowolne.

Zarząd Spółdzielni


« wstecz

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego, 40-282 Katowice, ul. Paderewskiego 65
tel. 256.31.80, tel./fax 255.18.39, email: poczta@smpaderewski.pl
Odwiedziło nas: 35088 internautów. Dziękujemy.
Design © 2004-2005 Bigg