SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. I. J. PADEREWSKIEGO W KATOWICACH
aktualności o spółdzielni eBOK remonty przetargi statut przepisy gazetka B.O.N. sala konf. rezonans formularze

::GAZETKA|2004.06

:: cennik ogłoszeń

Informacje z Klubu "Rezonans"

Informujemy, że 15 maja odbył się II Spółdzielczy Piknik Osób Niepełnosprawnych w Siewierzu-Warężynie. Z naszego osiedla udział wzięło 15 osób. Organizatorzy wspaniale zadbali o dobre samopoczucie uczestników. Zorganizowano konkursy z nagrodami, poczęstunek, a wodzirej zachęcał do zabawy tanecznej. Wszyscy byli zadowoleni i zapowiadali chęć uczestnictwa w przyszłym roku.

26 maja w Klubie "Rezonans" w ramach Sportowego Turnieju Miast i Gmin odbył się Turniej Piłkarzyków dla mieszkańców osiedla. Startowało 18 osób. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe.

5 czerwca na boisku Szkoły Podstawowej nr 12 odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Imprezę zorganizowała Spółdzielnia Mieszkaniowa we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 12. Imprezę uświetniły występy wokalno-taneczne przedszkolaków i występ chóru szkolnego. Odbyło się również przedstawienie muzyczne dla dzieci pod tytułem "Bubuś i jego przyjaciele" w wykonaniu zespołu aktorskiego Duo Fix. Aktorzy wspaniale zaangażowali dzieci do wspólnej zabawy. Oprócz występów artystycznych na dzieci czekały inne atrakcje - w licznych grach i zawodach sportowych miały okazję zdobyć ciekawe nagrody. W ramach Festynu odbył się mecz piłki nożnej nauczyciele - rodzice. Niewątpliwą atrakcją Festynu była Aukcja Prac Plastycznych dzieci ze Szkoły Podst. nr 12 i z sekcji plastycznej Klubu "Rezonans".

Prace malowane na szkle sprzedano po 30 zł. W Aukcji wzięła również udział Modelarnia, która przekazała jeden z modeli; został on sprzedany za 45 zł. Uzyskane pieniądze przeznaczono na modernizację pracowni komputerowej w Szkole Podst. nr 12.

Festynowi towarzyszyła wystawa podsumowująca tegoroczny dorobek artystyczny dzieci z Sekcji Plastycznej Klubu "Rezonans"


Uwaga! Klub "Rezonans" organizuje półkolonie letnie. Odbędą się 2 turnusy: 28 VI - 2 VII i 5 VII - 9 VII. Odpłatność od uczestnika wynosi 60 zł za turnus. W ramach półkolonii odbędą się wycieczki: do Suchej Doliny kolejką wąskotorową, do skansenu, ZOO oraz do WPKiW. Ponadto nauka pływania oraz liczne zabawy sportowe i konkursy. Odpłatność obejmuje również koszt obiadu. Zapewniamy fachową opiekę od godz. 8-16.

Informujemy, że Modelarnia jest czynna przez całe wakacje i zaprasza majsterkowiczów, niezależnie od wieku, do uczestnictwa w zajęciach. Wolny czas jest doskonałą okazją dla tych, którzy zostają w mieście, aby rozwijali swoje hobby bądź rozpoczęli pod okiem fachowców naukę modelarstwa. Zapraszamy w poniedziałki, wtorki, czwartki w godz. 16-20, ul. Sikorskiego 44.

Klub Seniora zaprasza przez całe lato w poniedziałki i piątki, w godz. 16-18 do Klubu "Rezonans"


Na okres wakacji zostają zawieszone zajęcia na siłowni i pozostałe gimnastyki (aerobic, callanetics, gimn. zdrowotna, tai-chi) zajęcia plastyczne, Casio, zespół wokalno-taneczny "Rezonansik", języki obce. Wymienione zajęcia wznowią działalność od września. Już teraz zapraszamy pod koniec sierpnia osoby zainteresowane naszą ofertą na zapisy do Klubu "Rezonans".

Klub Harcerski "Komandos" organizuje dla harcerzy obóz w Stilo k/Łeby w dn. 30 VII - 21 VIII. W okresie od 26.VI do 30.VIII Klub zawiesza działalność w swojej siedzibie przy ul. Granicznej 53B.


« wstecz

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego, 40-282 Katowice, ul. Paderewskiego 65
tel. 256.31.80, tel./fax 255.18.39, email: poczta@smpaderewski.pl
Odwiedziło nas: 35140 internautów. Dziękujemy.
Design © 2004-2005 Bigg