SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. I. J. PADEREWSKIEGO W KATOWICACH
aktualności o spółdzielni eBOK remonty przetargi statut przepisy gazetka B.O.N. sala konf. rezonans formularze

::GAZETKA|2004.12

:: cennik ogłoszeń

Przebudowa instalacji AZART

Zły stan techniczny naszych instalacji Azart jest powszechnie znany. Problem ten został dostrzeżony przez najwyższy organ naszej Spółdzielni, czyli przez Zebranie Przedstawicieli, które w "Kierunkach rozwoju działalności gospodarczej oraz społecznej i kulturalnej Spółdzielni na rok 2003 i lata następne" przyjęło konieczność przebudowy tej instalacji w najbliższych latach. Koszt wybudowania w całych zasobach nowoczesnej sieci to kwota 1.650.000 zł. Znaczne pieniądze, ale Zarząd wiedząc, że mieszkańcy są zainteresowani dostawą telewizji dobrej jakości, podjął działania zmierzające do rozwiązania tego problemu.

W związku z pojawieniem się możliwości rozwiązania, przy okazji przebudowy instalacji Azart, problemu wynikającego z zaprzestania świadczenia usługi dostępu do Internetu przez firmę TD "MEDIA", obsługującą dotychczas budynki położone przy ul. Sowińskiego, Zarząd zawarł umowę z zainteresowaną firmą na budowę w budynkach zlokalizowanych przy ul. Sowińskiego 1-21 sieci kablowej, którą będzie przekazywane 15 programów TV stanowiących pakiet Azart. Sieć tę wykona firma Channel na własnych koszt, Spółdzielnia nie wyda z tego tytułu ani jednej złotówki. Mieszkańcy w dalszym ciągu będą wnosić do Spółdzielni - łącznie z opłatami za korzystanie z mieszkania - opłaty za Azart w wysokości 2 zł miesięcznie. Za dodatkową opłatą, świadczoną już na rzecz operatora sieci, będzie można dodatkowo zamówić pakiet około 50 programów TV, a także dostęp do Internetu i telefonu.

Jak już wyżej informowaliśmy, umowa obejmuje część budynków na ul. Sowińskiego. Do kwietnia roku 2005 inwestycja powinna zostać przez firmę zrealizowana. Jeśli sprawdzi się to rozwiązanie, podpiszemy stosowne umowy na dalsze części osiedla.

Zarząd


« wstecz

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego, 40-282 Katowice, ul. Paderewskiego 65
tel. 256.31.80, tel./fax 255.18.39, email: poczta@smpaderewski.pl
Odwiedziło nas: 35181 internautów. Dziękujemy.
Design © 2004-2005 Bigg