SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. I. J. PADEREWSKIEGO W KATOWICACH
aktualności o spółdzielni eBOK remonty przetargi statut przepisy gazetka B.O.N. sala konf. rezonans formularze

::GAZETKA|2004.12

:: cennik ogłoszeń

Mleko

Kolejny raz prezentujemy ofertę dotyczącą dostawy mleka butelkowego do domu na zamówienie poszczególnych mieszkańców. Tym razem swoją ofertę przedstawiło Przedsiębiorstwo Handlowe "BERCIK" - Stopińska Czesława 40-855 Katowice ul. Gliwicka 117.

Poniżej publikujemy informację przesłaną przez Firmę.


Powrót starych dobrych czasów.

Czy pamiętacie Państwo czasy, kiedy budził Was brzęk butelek mleka, które mleczarz wczesnym rankiem roznosił pod drzwi Waszych mieszkań ????

Zaspani wstawaliście z łóżka, otwieraliście drzwi, pod którymi stała butelka pełna mleka gotowego do podgrzania lub przyrządzenia smacznego mlecznego posiłku.

Tak, tak było i na pewno wielu z Państwa zadaje sobie pytanie dlaczego zaniechano tak wygodnej dla nas wszystkich możliwości zakupu mleka ?????

Oczywiście każdy z nas może to mleko kupić w sklepie, ale po co kupować i nosić, skoro wczesnym rankiem możemy je mieć pod drzwiami własnego mieszkania i przyrządzić swoim dzieciom przed wyjściem do szkoły kaszkę na mleku bez potrzeby wychodzenia z domu ????

Powinniśmy sobie ułatwiać życie, a jeżeli istnieje taka możliwość do dlaczego z niej nie skorzystać ????

I właśnie niedawno Spółdzielnia otrzymała ofertę zaopatrzenia mieszkańców osiedli w mleko butelkowe.

Przedsiębiorstwo Handlowe "BERCIK", które zajmuje się sprzedażą i dystrybucją nabiału, zaoferowało taką usługę dla wszystkich chętnych mieszkańców naszych osiedli.

Codziennie, przez siedem dni w tygodniu, także w niedzielę i święta, we wczesnych godzinach rannych, firma "BERCIK" zobowiązuje się dostarczać zainteresowanym lokatorom mleko pod drzwi ich mieszkań.

Jest to mleko w butelkach plastikowych, jednorazowych o pojemności 0,9 lub 1,0 litr, o zawartości tłuszczu 2% i wydłużonym terminie spożycia do 7 dni.

Dystrybucja będzie poprzedzona podpisaniem z każdym klientem indywidualnej umowy, w której nabywca określi godzinę i ilość zamówionego mleka.

To wszystkie informacje jakie na tym etapie możemy podać. Oczekujemy na Państwa opinie i sugestie. Jeżeli ta propozycja wzbudzi zainteresowanie, to w najbliższym czasie zostaną wywieszone ogłoszenia informujące o sposobie zamówienia dostaw mleka.

Z uwagi na to, że dostawa mleka realizowana byłaby praktycznie w godzinach nocnych (pomiędzy 3:00 a 6:00 rano) Firma winna dysponować kluczem do drzwi wejściowych i do korytarzy lokatorskich, bo tylko wtedy możliwe byłoby dostarczanie mleka pod drzwi mieszkań.

Mając na względzie to uwarunkowanie Zarząd nie podejmie się uzgodnień z firmą bez uprzedniej akceptacji tej oferty i sposobu dostawy mleka przez Spółdzielców. Prosimy zatem o opinie w tej sprawie. Na Państwa telefony i pisma czekamy do końca bieżącego roku (tel. 256.31.80).

Zarząd


« wstecz

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego, 40-282 Katowice, ul. Paderewskiego 65
tel. 256.31.80, tel./fax 255.18.39, email: poczta@smpaderewski.pl
Odwiedziło nas: 35073 internautów. Dziękujemy.
Design © 2004-2005 Bigg