SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. I. J. PADEREWSKIEGO W KATOWICACH
aktualności o spółdzielni eBOK remonty przetargi statut przepisy gazetka B.O.N. sala konf. rezonans formularze

::GAZETKA|2005.02

:: cennik ogłoszeń

Konto bankowe

Szanowni Państwo uprzejmie prosimy i apelujemy aby wpłat z tytułu opłat mieszkaniowych dokonywać na konto podane na blankietach opłat w książeczce mieszkaniowej. Jeśli ktoś z Państwa złożył zlecenie stałe na regulowanie tych płatności w banku, gdzie ma założony Rachunek Oszczędnościowo-Rozliczeniowy - prosimy o zaktualizowanie numeru konta i podanie tego, które znajduje się na blankietach opłat za mieszkanie, garaż czy lokal użytkowy.

Każde mieszkanie, garaż czy lokal użytkowy ma przypisany indywidualny numer. Jeśli dokonujecie Państwo opłat niezgodnie z podanym na blankietach numerem rachunku wpłata nie jest automatycznie przyporządkowywana przez system bankowy danemu lokalowi. Jest to analogiczna sytuacja jak w przypadku opłaty za prąd czy telefon. Tu także nie dokonujemy wpłaty na "jakiś" numer rachunku Zakładu Energetycznego lub Telekomunikacji Polskiej lecz na podany nam, indywidualny numer konta bankowego, przyporządkowany danemu numerowi telefonu lub danemu licznikowi energii elektrycznej.

Uprzejmie prosimy zatem o dokonywanie wpłat na dostarczonych Państwu blankietach lub uaktualnienie numeru rachunku w przypadku zleceń stałych.


« wstecz

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego, 40-282 Katowice, ul. Paderewskiego 65
tel. 256.31.80, tel./fax 255.18.39, email: poczta@smpaderewski.pl
Odwiedziło nas: 29721 internautów. Dziękujemy.
Design © 2004-2005 Bigg