SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. I. J. PADEREWSKIEGO W KATOWICACH
aktualności o spółdzielni eBOK remonty przetargi statut przepisy gazetka B.O.N. sala konf. rezonans formularze

::GAZETKA|2005.02

:: cennik ogłoszeń

Koniec ulgi remontowej w 2005 roku

Przypominamy, iż bieżący rok jest ostatnim, w którym możemy odliczyć od podatku kwoty wydane na remont.

Informujemy także, iż w Spółdzielni przyspieszony został program zwrotu kosztów wymiany stolarki okiennej.

Zgodnie z przyjętym planem Spółdzielnia na bieżąco realizuje przyspieszenie terminu wypłat refundacji stolarki okiennej. Refundacje przewidziane na lata 2004- 2010 zostały w dużej mierze zrealizowane - wypłacone, jednak nie wszyscy członkowie Spółdzielni dokonali jeszcze wymiany stolarki okiennej pomimo przyrzeczonej na wyżej wymienione lata refundacji.

Podstawa do otrzymania regulaminowego zwrotu kosztów za zakwalifikowaną wcześniej stolarkę okienna w mieszkaniu jest protokół potwierdzający wykonanie wymiany. Osoby, które jeszcze takiej wymiany nie dokonały mają szansę otrzymania przyrzeczonej refundacji w bieżącym roku, oczywiście po uprzedniej wymianie okien.

Prosimy zatem zgłaszać wymienioną stolarkę do odbioru przez służby techniczne Spółdzielni (dotyczy tylko nie zgłoszonych okien).

Zgłoszenia przyjmowane będą pisemnie w formie wniosku (prosimy również podać telefon kontaktowy) w Sekretariacie pok. nr 8 lub w Dziale Gospodarki Zasobami pok. nr 20. Wnioski należy składać osobiście,, dodatkowe informacje w tej sprawie pod numerem tel. 256-39-21, 256-22-14 wew. 70.


« wstecz

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego, 40-282 Katowice, ul. Paderewskiego 65
tel. 256.31.80, tel./fax 255.18.39, email: poczta@smpaderewski.pl
Odwiedziło nas: 6347 internautów. Dziękujemy.
Design © 2004-2005 Bigg