SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. I. J. PADEREWSKIEGO W KATOWICACH
aktualności o spółdzielni eBOK remonty przetargi statut przepisy gazetka B.O.N. sala konf. rezonans formularze

::AKTUALNOŚCI

Informujemy, że w dniu 6 sierpnia 2014 r. zostanie zorganizowany po raz kolejny w Katowicach IV ETAP 71.TOUR DE POLOGNE, w którym będą uczestniczyć najlepsi kolarze z całego świata. Tegoroczna edycja Tour de Pologne rozpoczyna się w kolebce Solidarności — Gdańsku w dniu 3 sierpnia 2014 r., pod hasłem uczczenia rocznicy 25 — lecia wolnych wyborów w Polsce.

Symboliczne zakończenie w dniu 9 sierpnia 2014 r. w Krakowie w drugim najważniejszym miejscu w historii kraju.

W wydarzeniu wezmą udział najlepsi polscy kolarze w tym m.in. Rafał Majka – specjalista w jeździe na czas oraz Michał Kwiatkowski startujący tydzień wcześniej w Tour de France. Organizatorzy tak jak w ubiegłym roku również przewidzieli tour dla dzieci ,’Nutella Mini Tour de Pologne’ w dwóch kategoriach wiekowych 8-10 lat o długości do 6 km oraz dla 11-12 latków o długości od 4 do 10 krn, na który wszyscy zainteresowani mogą się rejestrować na http://minitourdepologne.pl.

Przeprowadzenie imprezy tej rangi pociąga za sobą pewne niedogodności, szczególnie dla wszystkich tych, którzy znajduję się bezpośrednio przy trasie Wyścigu. W związku z realizację trasy w ścisłym centrum miasta mieszkańcy mogą być narażeni w dniu 6 sierpnia 2014 r. na utrudnienia w komunikacji.

Ze względu na przebieg trasy, zostanie wyłączona z ruchu część ulic, jak również przylegające do nich parkingi, wjazdy na posesje.

 

Proszę mieć też na uwadze fakt, iż w tym dniu utrudnienia będą dotyczyły także Komunikacji Miejskiej dla której zostanie opracowany specjalny plan komunikacji zastępczej, umieszczony na stronach KZK GOP www.kzkgop.com.pl oraz Urzędu Miasta Katowice www.katowice.eu, najpóźniej na kilka dni przed imprezą.

Na trasie wyścigu będą obecni wolontariusze, którzy udzielą na bieżąco informacji odnośnie komunikacji zastępczej, czasu wyłączenia ulic z ruchu oraz alternatywnych rozwiązań w związku z wyjazdem z miasta.

 « wstecz

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego, 40-282 Katowice, ul. Paderewskiego 65
tel. 256.31.80, tel./fax 255.18.39, email: poczta@smpaderewski.pl
Odwiedziło nas: 29323 internautów. Dziękujemy.
Design © 2004-2005 Bigg