SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. I. J. PADEREWSKIEGO W KATOWICACH
aktualności o spółdzielni eBOK remonty przetargi statut przepisy gazetka B.O.N. sala konf. rezonans formularze

::AKTUALNOŚCI formularz


Aby uzyskać dostęp do usługi 'Informator SMS' prosimy o dokładne zapoznanie się z informacją zamieszczoną poniżej oraz prawidłowe wypełnienie formularza,

 

Numer telefonu komórkowego powinien mieć postać +48000000000

Numer PESEL powinien mieć postać 00000000000

 

Warunkiem korzystania z usługi 'Informator SMS' jest akceptacja poniższej  informacji która stanowi jedyny dokument regulujący kwestie dostępności usług i reklamacji związanych z ich świadczeniem.

 

1. Dostawcą Usługi jest Spółdzielnia Mieszkaniowa im.I.J.Paderewskiego z siedzibą w Katowicach, ul. Paderewskiego 65, zwana dalej Spółdzielnią,

2. Spółdzielnia ponosi pełną odpowiedzialność za formułę i treści oferowane w ramach usługi 'Informator SMS', zwaną dalej Usługą.

3. Subskrybentem Usługi może być każda osoba fizyczna, która posiada aktywny telefon komórkowy w polskiej sieci abonenckiej oraz posiada tytuł prawny do lokalu mieszkalnego na terenie zasobów Spółdzielni, zwany dalej Uczestnikiem.

4. W ramach Usługi Uczestnik będzie otrzymywać SMS’y, które zawierać będą  informacje z wybranej dziedziny życia Spółdzielni.

5. W celu aktywowania Usługi, Mieszkaniec powinien wypełnić prawidłowo załączony formularz. Po prawidłowo przeprowadzonej weryfikacji danych zawartych w formularzu Uczestnik otrzymuje zwrotnym SMS-em potwierdzenie aktywacji Usługi.

6. Zrezygnowanie z Usługi jest możliwe po przesłaniu pisemnej rezygnacji na adres Spółdzielni.

7. Spółdzielnia nie ponosi odpowiedzialności za jakość usług świadczonych bezpośrednio przez operatorów sieci komórkowych GSM, niezależnych od Spółdzielni, a w szczególności za reklamacje związane z niedostarczeniem lub nieregularnym dostarczaniem zamówionych treści do Uczestnika, uprzednio wysłanych przez Spółdzielnię na jego telefon komórkowy.

8. Spółdzielnia nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczaniu zamówionych treści do Uczestnika powstałych z winy operatora GSM..

9. Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w zasadach działania Usługi. Wszelkie zmiany zostaną opublikowane na stronie internetowej Spółdzielni na 7 dni przed ich wprowadzeniem.

10. Wszelkie uwagi, reklamacje dotyczące działania serwisu oraz inne związane z Usługą pytania, prosimy kierować na adres Spółdzielni.
FORMULARZ AKTUALIZACJI DANYCH OSÓB POSIADAJĄCYCH PRAWA DO LOKALI W ZASOBACH SPÓŁDZIELNI.Imię*:
Nazwisko*:
Ulica, numer mieszkania*:
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy*:        +48 0
Email*:

PESEL*:

Akceptuję regulamin usługi 'INFORMATOR SMS'UWAGA: Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.« wstecz

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego, 40-282 Katowice, ul. Paderewskiego 65
tel. 256.31.80, tel./fax 255.18.39, email: poczta@smpaderewski.pl
Odwiedziło nas: 29271 internautów. Dziękujemy.
Design © 2004-2005 Bigg