SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. I. J. PADEREWSKIEGO W KATOWICACH
aktualności o spółdzielni eBOK remonty przetargi statut przepisy gazetka B.O.N. sala konf. rezonans formularze

::AKTUALNOŚCI

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I.J. Paderewskiego w Katowicach

40-282 Katowice ul. Paderewskiego 65
tel/fax 255-18-39POLECENIE ZAPŁATY

zachęcamy do skorzystania

 

Szanowni Państwo,

Nasza Spółdzielnia jako jedna z pierwszych w regionie uruchomiła dla swoich mieszkańców możliwość regulowania swoich zobowiązań wobec Spółdzielni za pomocą „Polecenia Zapłaty”. Niektórzy z Państwa zapytają, cóż to jest to polecenie zapłaty? Odpowiedź jest prosta. Jest to nowoczesna, bezpieczna, wygodna i skuteczna forma rozliczania się z opłat ponoszonych w związku z posiadaniem lokalu mieszkalnego, garażu czy lokalu użytkowego.

Aby mogli Państwo korzystać z tej nowoczesnej formy rozliczeń wystarczy, że posiadają Państwo rachunek bankowy i zapewnią na nim środki finansowe w terminie wymagalności opłat za posiadany lokal.  Państwa opłaty będą automatycznie opłacane przez bank.

Kolejną bardzo ważną kwestią jest to, że Spółdzielnia nie pobiera żadnych opłat za uruchomienie i obsługę Polecenia Zapłaty.

Jak uruchomić Polecenie Zapłaty?

1. Trzeba wypełnić druk „Zgoda na obciążenie rachunku bankowego” – druk ten jest dostępny na naszej stronie internetowej (POBIERZ TERAZ), również w siedzibie Spółdzielni w Dziale Członkowsko-Lokalowym, Sekretariacie i Dziale Finansowo-Księgowym. Tam uzyskają Państwo również szczegółowe wyjaśnienia jak wypełnić ten formularz.

2. Po wypełnieniu druku należy go podpisać tak jak podpisujemy dokumenty w banku.

3. Wypełniony i podpisany druk dostarczamy do Spółdzielni drogą pocztową lub osobiście do Sekretariatu.

4. W momencie potwierdzenia przez Państwa bank przyjęcia do realizacji Polecenia Zapłaty, zostaną Państwo poinformowani o tym fakcie poprzez krótka wiadomość tekstową SMS.

5. Od tego momentu nie muszą się Państwo martwić o terminowość wnoszenia opłat do Spółdzielni.

 

Jak odwołać Polecenie Zapłaty?

1. Należy wypełnić i podpisać „Cofnięcie zgody na obciążanie rachunku” – druk ten dostępny jest również na naszej stronie internetowej (POBIERZ TERAZ), jak również w siedzibie Spółdzielni.

2. Po wypełnieniu i podpisaniu druku, należy go dostarczyć do Spółdzielni.

 

 

Polecenie Zapłaty jest nowoczesną formą regulowania swoich zobowiązań, pozwala przerzucić obowiązek ich terminowego regulowania na wierzyciela. Państwo oszczędzają pieniądze i zyskują czas, który niejednokrotnie przeznaczali na stanie w kolejce aby terminowo zapłacić tak zwany 'czynsz'
« wstecz

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego, 40-282 Katowice, ul. Paderewskiego 65
tel. 256.31.80, tel./fax 255.18.39, email: poczta@smpaderewski.pl
Odwiedziło nas: 1346 internautów. Dziękujemy.
Design © 2004-2005 Bigg