SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. I. J. PADEREWSKIEGO W KATOWICACH
aktualności o spółdzielni eBOK remonty przetargi statut przepisy gazetka B.O.N. sala konf. rezonans formularze

::GAZETKA|2003.08

:: cennik ogłoszeń

Prace przy C.O.

Od 1999 roku prace konserwatorskie całego układu cieplnego w budynkach Spółdzielni (tj. od węzła głównego w piwnicy aż po grzejniki c.o.) wykonuje w oparciu o zawartą umowę firma FRIB-EX. Firma ta odpowiedzialna jest za prawidłowe działanie układu cieplnego oraz za stan techniczny urządzeń tego układu.

Każda zmiana w układzie, a więc zmiana typów grzejników, zaworów, rurażu, materiałów, z jakich zbudowane są urządzenia, ilości tych urządzeń itd. ma ogromny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie centralnego ogrzewania. Dlatego też wszelkie prace wykonywane na instalacji c.o. winny być dokonywane przez pracowników tej właśnie firmy.

Lokatorzy, którzy dokonują zmian instalacji c.o., winni powierzyć wykonawstwo firmie FRIB-EX, uzyskując wcześniej zgodę Spółdzielni na przeprowadzenie tych prac.

Również w czasie trwania sezonu grzewczego wszelkie nieprawidłowości w pracy centralnego ogrzewania należy zgłaszać w Serwisie Ciepłowniczym FRIB-EX, tel. 209.15.05, lub w Spółdzielni, skąd przekazane zostaną Serwisowi.


« wstecz

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. I. J. Paderewskiego, 40-282 Katowice, ul. Paderewskiego 65
tel. 256.31.80, tel./fax 255.18.39, email: poczta@smpaderewski.pl
Odwiedziło nas: 35098 internautów. Dziękujemy.
Design © 2004-2005 Bigg